мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Zenit - Auxerre 1:0

18. srpna 2010 v 0:09 | Martin |  Zápasy
Kerzakovauxerre
V prvním zápase čtvrtého nemistrovského předkola Ligy mistrů vstoupil Zenit úspěšně do boje o postup do základních skupin, když na svém hřišti porazil AJ Auxerre 1:0. Do vedení šel už ve třetí minutě zápasu, když vedení zajistil svým stým gólem v dresu Zenitu útočník Aleksandr Keržakov. Zbytek druhého poločasu Zenit dohrál v exhibičním tempu a hosté zahrozili jen střelou do břevna Vjačeslava Malafejeva. Ve druhém poločase hosté zvýšili obrátky a v závěru utkání obléhali branku domácích. Obrana v čele s brankářem Malafejevem však odolala a do odvety si Zenit veze jednogólové domácí vítězství.