мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Dva góly Keržakova přinesly vítězství nad Dinamem Kiev

22. června 2010 v 21:10 | Martin |  Články
kerzakov
Ve třetím přípravném zápase na soustředění v Rakousku zvítězil Zenit 3:1 nad Dinamem Kiev a výraznou měru k výsledku přispěl útočník Aleksandr Keržakov. První však šli do vedení hráči Dinama, když hned v 8. minutě vstřelil první gól Roman Zozulja. Ještě do poločasu však Zenit dvěma góly Keržakova skóre otočil a v 60. minutě přidal třetí gól Keržakovův náhradník Kanunnikov. Vítězství Zenitu mezi desítkou diváků sledoval mimo jiné i bývalý kapitán Anatolij Tymoščuk a prezident Zenitu Aleksandr Ďjukov, který po zápase ocenil dobrou práci celého mužstva. Posledním soupeřem Zenitu v přípravě bude další ukrajinské mužstvo Karpaty Lvov.