мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Vítězství Zenitu nad CSKA na všech frontách

26. září 2009 v 23:47 | Martin |  Ultras & Výjezdy
V důležitém souboji proti armějcům Zenit porazil rivala z Moskvy na všech frontách. Jako první si připsali úspěch chuligáni z Music Hallu, když pár hodin před zápasem vyšli vítězně z bitky proti CSKA na Varšavské ulici poblíž parku Pobědy. Ultras předčili dvaapůltisícový výjezd soupeře velkolepou pyrošou na začátku utkání a vítězný den zakončili sami hráči vítězstvím 1:0 (druhý gól Zenitu vstřelil Vladimir Bystrov). Zápas zkazilo jen pár dalších konfliktů ve vlastních řadách. V příštím kole příjde na řadu další velký soupeř z Moskvy - nenáviděné Dinamo...


Přibližne v půl jedné, hodinu a půl před výkopem, proběhla domluvená bitka mezi Zenitem a CSKA. Na jedné straně stálo přibližně 75 domácích chuligánů z Music Hall, proti skupině GS v počtu asi 50 lidí. Po několika minutách si připsal vítězství petrohradský Music Hall.


Na stadionu se mezitím připravovaly desítky stroboskopů, dýmovnic a světlic. Celý perimetr kotle pak místo vlajek jednotlivých ultras skupin vyzdobil transparent ЗА ТРАДИЦИИ И ПРИНЦИПЫ - НАШЕ ИМЯ ЗЕНИТ ("za tradice a principy - naše jméno Zenit"). To vše při nástupu mužstev na hřiště splynulo ve velkolepou šou.


Pár dalších ohňů a se objevilo i během zápasu.


Bohužel nepříjemná událost proběhla během zápasu mezi 15. a 16. sektorem. - na hranici jednoho ze sektorů kotle a divácké tribuny. Vše začalo, když kuzma z 16. sektoru začala během pokřiků proti Bystrovovi slovně napadat skandující kotel. Vznikl větší slovní konflikt, který nakonec přerostl v přestřelku sedačkami. Problém skončil až po zásahu OMONu. Náladu na tribunách tak opět ničily nepokoje ve vlastních řadách mezi jednotlivýma skupinkama fanoušků. Boj za čest na tribunách pokračuje.


Bilanci dne pak uzavírá 29 zadržených fanoušků před, během a po zápase na stadionu Petrovskij. Většina zadržených (19) z táboru CSKA, zbylých 10 pak policie zadržela z řad Zenitu. Všichni byli zadrženi za narušování pořádku a většina za přestupky spojené s požíváním alkoholu, které je po dobu zápasu v Petrohradě zakázáno.

V příštím kole boj proti Moskvě pokračuje, do Petrohradu míří Dinamo...

Použité fotogalerie:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama