мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Chuligáni Zenitu v Samaře prohnali policii

21. září 2009 v 23:04 | Martin |  Ultras & Výjezdy
Víc než povedeným se letos stal mezi fanoušky oblíbený výjezd do Samary. Do města na březích Volhy se napříč Ruskem vydalo opět více než dva tisíce fanoušků Zenitu. První zajímavý moment proběhl už na letišti po příletu mužstva. Skupinka chuligánů se navzájemm hecovala k napadení nenáviděného navrátilce ze Spartaku Vladimira Bystrova. Toho si všimlo několik členů realizačního týmu mužstva a část výpravy se dostala do menší potyčky s fanoušky...


Na sektoru Zenitu pak během utkání "pracovala" brigáda ultras, která při antiBystrovských chorálech pilně sledovala mlčící jedince a následně kárala. Ve druhém poločase pak ultras přidali i pár kvalitních ohňů.


Slušnou pyrošou s několika stroboskopy předvedla i domácí Samara


Závěrečná třešnička na dortu proběhla dlouho po ukončení zápasu. Hostující fanoušci byli drženi skupinou OMONu držena v sektoru a několik chuligánů se pokusilo prolomit plot. To se jim nakonec podařilo a skupinku přibližně 150 policistů zahnali doslova jako lovnou zvěř. Po chvilce přiběhly posily a proběhla potyčka, která doznívala přibližně 15 minut. Poté byli fanoušci ze stadionu odvedeni.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Martin Martin | E-mail | Web | 21. září 2009 v 23:05 | Reagovat

Zacinam litovat, ze sem do ty Samary nakonec nejel))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama