мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Advocaat se zlobí na vedení Zenitu, nevěděl o příchodu posil

31. července 2009 v 16:21 | David Kubáň |  Články
Trenér Dick Advocaat se pořádně opřel do nového sportovního ředitele Igora Kornějeva. Holanďanovi se nelíbí, že do Zenitu přichází záložník Turína Alessandro Rosina bez jeho vědomí. "Jsem silně dopálen a rozčílen. Nevím, co dělat v této situaci. Poprvé v mém životě do týmu přichází hráč bez mého souhlasu. Jsem hlavní trenér a nejlépe vím, co mužstvo potřebuje. Chci získat Panděva a Guerrera, místo toho mám Kornilenka a Rosinu. Nesouhlasím s jejich příchodem. Člověk, který pracuje týden v Zenitu, dělá takové věci bez mého vědomí. To je neuvěřitelné. Možná chtějí udělat Kornějeva hlavním trenérem?" zuřil Advocaat na tiskové konferenci...


Kouč Petrohradu si myslí, že peníze z prodeje Aršavina a Tymoščuka měly být vynaloženy jinak. "Tři roky pracuji pro klub, mužstvo i fanoušky, ne pro sebe. Vím lépe, co Zenit potřebuje. Nechápu, proč mě klub neposlouchá a s Kornějevem už spolupracovat nechci."

Advocaat si nemyslí, že Rosina je hráč, jehož kvality se shodují s ambicemi Zenitu. "Odchody Timoščuka a Aršavina jsme měli nahradit rovnocennými fotbalisty, při vší úctě ke Kornilenkovi a Rosinovi. Viděl jsem záznamy zápasů Itala a nezaujal mě. Nikdo mě však neposlechl," ještě jednou zopakoval Advocaat. "Kornějev mi sliboval, že Kornilenko přestoupí zadarmo, ale za Bělorusa se muselo platit 2 miliony eur," dodal.

Lodivod ruského celku se také vyjádřil k budoucnosti útočníka Pavla Pogrebňaka, jenž má namířeno do Stuttgartu. "Pro klub i hráče bude lepší, když odejde už teď."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama