мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Zenit v přípravném utkání obrátil zápas se Slavenem Belupo

4. února 2009 v 18:26 | Martin |  Zápasy

Zenit zvítězil i v prvním připravném zápase na soustředění v Turecku, když porazil chorvatský Slaven Belupo 2:1. K zápasu zatím nebyl připraven nováček v sestavě Szabolcs Huszti, ani doléčující se Širokov s Lombaertsem. Od první minuty naopak hrál Fatih Tekke, který nebyl s mužstvem na soustředění v Dubaji. Za stavu 0:0 ho však o poločase vystřídal Pavel Pogrebňak, který později zápas rozhodl. Soupeř šel do vedení v 71. minutě gólem Vručiny, na ten ale v zápětí odpověděl dvěma trefami Pogrebňak a zajistil tak Zenitu vítězství. Ve druhém poločase dále Zenit opět zkoušel hru s Tymoščukem na stoperu a Semšovem na místě defenzivního záložníka.

Sestava: Malafejev - Aňukov, Križanac (46. Fajzulin), Hubočan, Šírl - Zyrjanov, Tymoščuk, Denisov - Semšov, Danny (72. Ionov) - Fatih Tekke (46. Pogrebňak)

Góly: 74. Pogrebňak, 88. Pogrebňak