мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

V závěru přípravy v Dubaji Zenit jasně přehrál Charkov

31. ledna 2009 v 11:06 | Martin |  Zápasy

V posledním zápase přípravy v Dubaji se Zenit střetnul s dalším účastníkem závěrečné fáze poháru UEFA Metalistem Charkov, který bez problémů přehrál 3:1. Anatolij Tymoščuk začal zápas velmi netradične na pozici stopera, ale už v 25. minutě se připletl k prvnímu gólu soupeře. O pár minut později tak Hubočan vystřídal Fajzulina a Tymoščuk se vrátil zpět na defenzivního záložníka. Do konce poločasu stačil ještě Zenit vyrovnat, když po krásné akci Dannyho skóroval Denisov. Do druhé půle netradičním tahem Dicka Advocaata vystřídal Pogrebňaka Kim Dong Jin a Zenit dohrál zápas bez klasického útočníka. Přesto dokázal přidat další dva góly a hladce zvítězit. Závěr utkání ještě zkomplikovala červená karta Križanace za faul zezadu. Dnes se mužstvo vrací ze soustředení zpět do Petrohradu.

Sestava: Čontofalský - Aňukov, Križanac, Tymoščuk, Šírl - Zyrjanov, Semšov, Denisov - Fajzulin (31. Hubočan), Danny - Pogrebňak (46. Kim)

Góly: 42. Denisov, 67. Tymoščuk (pen), 77. Zyrjanov