мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Real Madrid - Zenit 3:0

10. prosince 2008 v 22:53 | Martin |  Zápasy

V posledním vystoupení v letošním ročníku Ligy mistrů utržil Zenit na Santiago Bernabeu vysokou porážku 3:0. Hráči Petrohradu, kterým před několika týdny skončila letošní dlouhá sezona, v Madridu bez motivace odehráli zápas ve kterém soupeři vítězství doslova darovali. Rychlý gól vstřelil po chybě Malafejeva útočník Raul a do konce poločasu Real kontroloval hru. Ve druhém poločase po hrubici Lombaertse přidal druhý gól Robben a v 57. minutě přidal druhý gól opět kapitán bílého baletu Raul. Ani několik šancí Zenitu v závěru utkání skóre nězměnilo a zápas tak skončil zaslouženým vítězstvím domácích 3:0.

Sestava: Malafejev - Šírl, Lombaerts (76. Dominguez), Križanac, Aňukov - Zyrjanov, Tymoščuk, Denisov - Danny, Aršavin (45. Fajzulin) - Pogrebňak (72. Fatih Tekke)

Góly: 25. Raul, 50. Robben, 57. Raul

Žluté karty: Danny, Šírl