мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Aršavin: V Zenitu hrát nechci a ani nebudu

8. listopadu 2008 v 12:23 | www.eurofotbal.cz |  Články

Andrej Aršavin chtěl v létě odejít ze Zenitu Petrohrad, nakonec mu vyhověno nebylo a v Rusku musel zůstat. Již v tuto chvíli je jisté, že se o jeho přestupu bude spekulovat i v zimě. Postaral se o to sám Aršavin, který za Zenit v příští sezoně již nechce hrát. "Vše závisí jenom na jedné věci - Zenit musí stanovit reálnou sumu. Pokud tak učiní, tak pochopitelně odejdu. Když ne, tak zůstanu hráčem Zenitu, ale jenom na papíře. Příští rok zde hrát nechci a také zde hrát nebudu," prohlásil rezolutně Aršavin pro Sport Express.
O Aršavinovi se v létě mluvilo v souvislosti s Barcelonou a usiloval o něho také Tottenham. Ani jeden z těchto klubů ale nepřistoupil na požadavky Petrohradu, jehož vedení za hráče požadovalo zhruba 27 milionů eur...


"Toto není ultimátum, ale spíše přirozená reakce. Vždy jsem věřil, že se dokážeme dohodnout a já budu moci v klidu odejít. Trvá to již dlouho a mně pomalu začíná docházet trpělivost. Vypadá to, jako když to musí skončit nevyhnutelným konfliktem, ale Bůh je mi svědkem, že tohle chci méně, než kdokoliv jiný," řekl dále Aršavin.

"Všichni mi říkali, že jsem vyhrál trofeje a měl bych zůstat, jenomže to není to nejdůležitější. Nejdůležitější je pocit vnitřního sebeuspokojení a ten já již nemám," dodal Aršavin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 halabrinek halabrinek | E-mail | Web | 8. listopadu 2008 v 12:25 | Reagovat

AHOJ MRKNI N MUJ BLOG A NASPIS KOMENT DIK

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama