мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Zenit - BATE Borisov 1:1

21. října 2008 v 21:01 | Martin |  Zápasy

Smolná série Zenitu pokračovala i ve třetím kole skupiny H Ligy mistrů. Potřetí byl Zenit lepším mužstvem a potřetí nevyhrál. Proti běloruskému BATE Borisov si sice připsal první body, ale na domácím hřišti byl Zenit proti běloruskému trpaslíkovi jasným favoritem. Od prvních minut Zenit útočil ale výsledkem byly jen tyče a břevna soupeřovy branky. Borisov ohrozil branku Zenitu pouze jednou, když i on trefil tyč Malafejevovy branky. Ve druhém poločase se z dalšího ojedinělého brejku trefil Nechajčik a poslal hosty do nečekaného vedení. Přes obrovský tlak stačil Zenit pouze srovnat na 1:1 gólem Fatiha Tekkeho...

reportáž k zápasu připravujeme...

Sestava: Malafejev - Šírl, Širokov, Križanac (70. Domingues) , Aňukov - Zyrjanov (76. Pogrebňak), Tymoščuk, Denisov - Danny, Aršavin - Fatih Tekke

Góly: 80. Tekke - 52. Nechajčik

Žluté karty: Veremko