мы верим в тебя Зенит! ты не будешь один никогда!

Kapitán Tymoščuk stále věří v postup

1. října 2008 v 10:19 | Martin |  Články

Po utkání s Realem hráči Zenitu litovali hlavně neproměněných šancí. "Útočíme, vytváříme si velké šance, ale neproměnujeme je, jindy zase nepřeje štěstí. K tomu přispívaly i chyby rozhodčího. Při druhém gólu si Van Nistelrooy zpracoval míč rukou a rozhočí poté řekne, že to nebyo nic závažného. Zato na druhé straně neodpíská ruku hráčů Realu ve svém pokutovém území" (ruka Pepeho při pádu do centru Zyrjanova, pozn. autora). Řekl po utkání kapitán Anatolij Tymoščuk.
"Pořád máme šanci a musíme se poprat o náš cíl - to je postup ze skupiny. Hrajem dobrý fotbal, ale bohužel nejsou výsledky. Když se k nám otočí štěstí čelem a taky začnem proměňovat svoje šance, všechno bude jinak." pokračuje o šancích Zenitu....


Opačný názor má ale jeho spoluhráč Pavel Pogrebňak. "Opět jsme si vypracovali spoustu šancí, ale neměli jsme na to je zakončit. Je třeba dál pracovat. Ukazuje se, že na takové úrovni ještě nejsme připraveni hrát. Šance na postup už podle mě nejsou."

Zenit v začátku zápasu nestíhal útoky soupeře, přesto Andrej Aršavin tvrdí, že mužstvo nemělo před soupeřem strach. "Proč soupeř vyhrál? Podle mě prostě dokázali svoji vysokou kvalitu. A samozřejmě i zkušenosti. Ale my jsme neměli před soupeřem strach. Hráli jsme svůj fotbal."

Repekt k Zenitu ale projevili i hráči soupeře, konkrétně Arjen Robben by prý během druhého poločasu bral i remízu. "Jsem velice šťastný, že jsme mohli porazit jednoho konkurenta na první místo ve skupině na jeho hřišti. Kdyby mi během druhého poločasu někdo nabídl remízu se Zenitem, bral bych ji hned. Soupeř hodně nebezpečně útočil, ale nakonec to dopadlo nejlépe jak mohlo. Zahráli jsme výborně v obraně a získali jsme potřebný výsledek."

Stejně tak Vjačeslav Malafejev souhlasil s tím, že se hraje jen na výsledek. "Real zvítězil. A jakým způsobem se k tomu dostal už není podstatné. Časem se na hru zapomene a zůstane jenom výsledek. Doufám, že dnešní zápas pro nás bude zkušenost a přidá nám na sebedůvěře. Sebedůvěře v tom smyslu, že umíme hrát rovnou hru i s těmi nejsilnějšími mužstvy."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama